Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
MÜFTÜLERE NİKAH KIYMA YETKİSİ VEREN DÜZENLEME TBMM'DE KABUL EDİLDİ ERDOĞAN: IRAK'TA DÖKÜLEN HER KANIN SORUMLUSU BÖLGESEL YÖNETİMDİR ERDOĞAN: FIRSATÇILIK KOKAN ACELEYLE HAREKET EDENLER HESAP VERECEK ERDOĞAN: PKK GİBİ ELİ KANLI TERÖR ÖRGÜTÜNE ALAN AÇANLARA GÖZ YUMMAYACAĞIZ BAŞBAKAN: KERKÜK VE MUSUL'UN DEMOGRAFİK YAPISI ESKİ HALİNE GETİRİLMELİ DENİZ BAYKAL'IN TEDAVİSİ YOĞUN BAKIMDA DEVAM EDİYOR AÜ REKTÖRÜ: BAYKAL'IN DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR, BİLİNCİ KAPALI AÜ REKTÖRÜ: TOMOGRAFİ BULGULARINDA AZ DA OLSA İYİLEŞME VAR AK PARTİ'Lİ NİĞDE BELEDİYE BAŞKANI FARUK AKDOĞAN GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ BAŞBAKAN: LİSEYE GİRİŞTE YENİ SİSTEM BİR HAFTA İÇİNDE AÇIKLANACAK ÖSYM BAŞKANI: YKS İÇİN 23-24 HAZİRAN TARİHİ ÜZERİNDE DURUYORUZ ÖSYM BAŞKANI: 09.45 KURALI BU YIL KALDIRILDI SINAV 10.00'DA BAŞLAYACAK TÜRK VE ABD HEYETLERİ VİZE KRİZİNİN ÇÖZÜMÜ İÇİN ANKARA'DA BİR ARAYA GELDİ DIŞİŞLERİ KAYNAKLARI: VİZE KRİZİYLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER OLUMLU GEÇTİ DIŞİŞLERİ KAYNAKLARI: ORTAK ÇALIŞMA KOMİTESİ KURULMASI ELE ALINDI
Suriyeli yönetmen Muhammed Beyazıd, filmine finansman sağlamak için geldiği İstanbul'da bıçaklı saldırıya uğradı. Beyazıd tedavisinin ardından taburcu edilirken, polis saldırıyı aydınlatmaya çalışıyor. 12 Ekim 2017 Perşembe
Muhalif yönetmene saldırı
Suriyeli yönetmen Muhammed Beyazıd, filmine finansman sağlamak için geldiği İstanbul'da bıçaklı saldırıya uğradı. Beyazıd tedavisinin ardından taburcu edilirken, polis saldırıyı aydınlatmaya çalışıyor.

ABD pasaportlu Suriyeli yönetmen Muhammed Beyazıd, önceki gün İstanbul Başakşehir'de bıçaklı saldırıya uğradı. Omuzundan yaralanan Beyazıd, Bağcılar'da bir hastaneye götürüldü. Hastanede müdahale edilen yönetmen, taburcu edildi.

POLİS HAREKETE GEÇTİ

ABD'de yaşadığı öğrenilen Beyazıd, Palmira Çölü'ndeki Tadmur Askeri Hapishanesi'nin filmini çekmeye hazırlanıyordu. Filmin bütçesi için finansman sağlayacağını söyleyen kişiler tarafından İstanbul'da toplantıya davet edildiği öğrenilen Beyazıd'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Olayın ardından İstanbul polisi, saldırganları bulmak için harekete geçti. Suriyeli yönetmenin ifadesini alıp olayın gelişimini öğrenen polis, çok yönlü çalışma başlattı. Yönetmen Beyazıd, Esad karşıtlığı sebebiyle bir süre hapishanede yatmıştı. Suriye'deki hayat ve kültüre ait çok sayıda filmi olan genç yönetmeni bıçaklayan kişi aranıyor.
(MUSTAFA ŞEKEROĞLU/GAZETE HABERTÜRK)