Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
İSMAİL KAHRAMAN 289 OYLA YENİDEN MECLİS BAŞKANI SEÇİLDİ BOZDAĞ: TÜRKİYE NATO'NUN SAYGIN BİR ÜYESİ, KATKIYA DEVAM EDECEK BOZDAĞ: SARRAF DAVASINDA SANIKLAR TÜRKİYE'YE İFTİRAYA ZORLANIYOR BOZDAĞ: RIZA SARRAF DAVASI TÜRKİYE'YE DÖNÜK AÇIK BİR KUMPASTIR ABD'DEKİ RIZA SARRAF DAVASININ İLK DURUŞMASI 4 ARALIK'A ERTELENDİ ANKARA'DA FETÖ'DEN İHRAÇ EDİLEN 107 ÖĞRETMEN İÇİN GÖZALTI KARARI VERİLDİ HATAY VE ŞIRNAK'TAKİ OPERASYONLARDA 4 PKK'LI ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ PKK/PYD İDLİB'DE TSK GÖZLEM NOKTASINA HAVAN TOPLARIYLA SALDIRDI MİLLİ SAVUNMA BAKANI CANİKLİ: ŞEHİT YOK, OLAYI İNCELİYORUZ AK PARTİ YSK'NIN YAPISINDA DEĞİŞİKLİK ÖNGÖREN YASA TEKLİFİ HAZIRLADI MİLLİ EĞİTİM BAKANI: ETKİN ÖĞRETİM İÇİN DERS SÜRELERİNİ AZALTMALIYIZ MARMARA BÖLGESİ'NDE SOĞUK HAVA ETKİLİ OLUYOR, TRAKYA'DA KAR VAR OLUMSUZ HAVA KOŞULLARI MARMARA'DA DENİZ ULAŞIMINI AKSATIYOR İDO VE BUDO'NUN BAZI DIŞ HAT SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ ABD, KUZEY KORE'Yİ 'TERÖRE DESTEK VEREN DEVLETLER' LİSTESİNE EKLEDİ
Manisa'da korkutan deprem 11 Kasım 2017 Cumartesi
Manisa'da korkutan deprem
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde 4.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre, bugün saat 11.56'da Richter ölçeğine göre 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 14.6 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem, İzmir'de de hafif şekilde hissedildi.

Manisa İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bekir Şen, merkez üssü Saruhanlı ilçesi olan 4,4 büyüklüğündeki depremde ilk belirlemelere göre can kaybı ya da yaralanma olmadığını söyledi.

Şen, saat 11.56'deki sarsıntının kent genelinde hissedildiğini, bölgedeki tüm kırsal ve merkez muhtarlarıyla irtibata geçtiklerini bildirdi. İlk bilgilere göre can kaybı ya da yaralanan olmadığını ifade eden Şen, "Öncelikle daha önceki depremlerde maddi hasarların meydana geldiği Gölmarmara'nın Tiyenli Mahallesi ve çevresindeki mahallelerimizle irtibata geçtik. Orada depremin hissedilmediği bildirildi." dedi.

Depremin daha fazla hissedildiği Şehzadeler ilçesi Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ise herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığını, özellikle kerpiç binalarda oturanlara dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulunduklarını dile getirdi.

Saruhanlı ilçesinde 27 Mayıs'ta meydana gelen 5,1 büyüklüğündeki depremde 204 ev ağır hasar görmüştü. (AA)