Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TOBB GENEL KURULU'NDA KONUŞTU ERDOĞAN: ŞIRNAK CİZRE'YE, HAKKARİ DE YÜKSEKOVA'YA DÖNÜŞECEK ERDOĞAN: GELİN YERLİ OTOMOBİLİMİZİ TOBB CAMİASI İÇERİSİNDEN ÇIKARALIM BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM 300 VEKİLİN OYUYLA AK PARTİ GRUP BAŞKANI SEÇİLDİ ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMİNE SİLAHLI SALDIRI YAPILDI MAKAMINDA SALDIRIYA UĞRAYAN PROF DR. MEHMET SAİD BELİRGEN AĞIR YARALANDI ANKARA'DA BYLOCK'TAN 139 KAMU GÖREVLİSİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI ALINDI KONYA'DAKİ FETÖ SORUŞTURMASINDA 115 KİŞİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI VERİLDİ 15 TEMMUZ'DA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE İŞGAL GİRİŞİMİNE İLİŞKİN İDDİANAME HAZIR 67 ŞÜPHELİ HAKKINDA ÜÇER KEZ AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS TALEP EDİLDİ EDİRNE'DE HAKKINDA ARAMA KARARI BULUNAN 4 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI İZMİR'DE KRİPTO FETÖ OPERASYONUNDA 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI DARBE GİRİŞİMİ ÇATI DAVASINDA ÜÇÜNCÜ CELSE GÖRÜLÜYOR DİNK SUİKASTIYLA İLGİLİ 3'ÜNCÜ İDDİANAME 2. KEZ SAVCILIĞA İADE EDİLDİ KCK'NIN ERUH SORUMLUSU OLAN TERÖRİST KIRKLARELİ'NDE TUTUKLANDI
'ÇOCUK DOSTU' GOOGLE 02 Mart 2016 Çarşamba
'ÇOCUK DOSTU' GOOGLE
Dünyanın en büyük arama motoru olan Google, çocuklar için 'Kiddle' isimli arama motorunu geliştirdi.

Google ebeveynleri sevindirecek bir web sitesi geliştirdi. Dev arama motoru Google'ın yeni kurduğu 'Kiddle' isimli site, çocukların da internetten faydalanarak bilgilenmesi için açıldı. Dev şirket, artık bu sayede anne ve babaların çocukları bilgisayar başındayken, internette onlara uygun olmayan içerikleri aramalarından korkmayacaklarını açıkladı.

Çocukların kullanımı için tasarlanan websitesi, bazı sözcükler için de kısıtlama koydu. Kiddle arama motorunda intihar ve cinsellik gibi çocuklara uygun olmayan içerikler tarayıcı tarafından elenip, 'Aradığınız sözcüklerin uygun içerikli olmadığı tespit edildi, lütfen tekrar deneyiniz" yazısı çıkarak uyarıcağı açıklandı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
İbo İstanbul'u terk etti 24 Mayıs 2017 Çarşamba, 09:34:31
Kocasını yine tersledi 24 Mayıs 2017 Çarşamba, 10:18:56
Doğumdan sonra kırmızı halıda 24 Mayıs 2017 Çarşamba, 09:52:08