Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
TSK, K.IRAK'TA PKK HEDEFLERİNİ VURDU 5 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ ERDOĞAN İLE BAHÇELİ TELEFON GÖRÜŞMESİNDE KUDÜS'Ü DEĞERLENDİRDİ ERDOĞAN: ÜÇ PARTİNİN İİT'NİN KARARINI DESTEKLEMESİ OLUMLU BAHÇELİ: DOĞU KUDÜS'ÜN FİLİSTİN'İN BAŞKENTİ OLARAK TANINMASI ÖNEMLİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YENİ İSTİHDAM TEŞVİKLERİNİ AÇIKLADI ERDOĞAN: 4740 TL'YE KADAR ÜCRETLER DE SİGORTA PRİMİ TEŞVİKİNE DAHİL OLACAK ERDOĞAN: MESLEKİ EĞİTİMİN İÇERİĞİ İŞVERENLERİN TALEBİNE GÖRE OLUŞTURULACAK ERDOĞAN: ARTI İKİ İSTİHDAM SAĞLANIRSA BÜYÜME ORANI GENİŞLER ERDOĞAN: 18-25 ARASI GENÇLER İŞE BAŞLASA DA YEŞİL PASAPORTUNU KULLANACAK KILIÇDAROĞLU: FİLİSTİN'DEKİ TÜRK BÜYÜKELÇİLİĞİ DOĞU KUDÜS'TE OLMALI BAHÇELİ: DİPLOMATİK MİSYONUMUZ D.KUDÜS'TE BÜYÜKELÇİLİK OLARAK ŞEKİLLENMELİ ÇAVUŞOĞLU: ABD'NİN KUDÜS KARARINDAN GERİ ADIM ATMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ ÇAVUŞOĞLU: S-400 SİSTEMLERİYLE İLGİLİ İMZALAR BU HAFTA ATILABİLİR BAHÇELİEVLER'DEKİ PATLAYICI YÜKLÜ MİNİBÜSLE İLGİLİ 10 KİŞİ GÖZALTINDA CENEVRE'DEKİ SURİYE GÖRÜŞMELERİ BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANDI
Rusya'da asılsız bomba ihbarları 12 Ekim 2017 Perşembe
Sahte ihbarla tahliye terörü
'Hacker'ların telefonla yaptığı sahte bomba ihbarlarıyla 1 ayda 1 milyon kişi gereksiz yere tahliye edildi.

Rusya'da 11 Eylül'de başlayan ve hemen her gün gelen asılsız bomba ihbarları gündelik yaşamı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Önceki gün Moskova ve St. Petersburg dahil 7 kentte 115 binadan 79 bin kişi bomba ihbarları üzerine tahliye edildi. Böylece son 1 ayda ihbarlar nedeniyle ülke genelinde 1 milyon 40 bin kişi tahliye edilmiş oldu. Bugüne kadar 140 şehirde toplam 2 bin 340 mekân için asılsız bomba ihbarında bulunuldu. Ihbarlardan kaynaklanan maddi zararın 10 milyon doları bulduğu belirtiliyor.

MOSKOVA'DA 1 KİŞİ GÖZALTINDA

Rusya gizli servisi FSB, asılsız ihbarların farklı sesler çıkaran gelişmiş bir yazılım kullanılarak yapıldığını tespit etti. İhbarların kaynağı Belçika'nın başkenti Brüksel olarak belirlenmiş, yurtdışında yaşayan 4 Rus vatandaşından şüphenildiği açıklanmıştı. Bir diğer iddia ise şüphelilerin DEAŞ bağlantılı olduğu. Moskova polisi, 8 Ekim'de 42 yaşında bir kişiyi gözaltına aldı. (GAZETE HABERTÜRK)