Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
IRAK KUZEYİNDE HAKURK BÖLGESİNE HAVA HAREKATI DÜZENLENDİ HAVA HAREKATINDA 17 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: ABD'NİN KUDÜS KARARINI ASLA TANIMIYORUZ ERDOĞAN: TRUMP'IN AÇIKLAMASI BİZİ BAĞLAMAZ, KUDÜS'Ü DE BAĞLAMAZ AB: TEK GERÇEKÇİ ÇÖZÜM 1967 SINIRLARI ÇERÇEVESİNDE İKİ DEVLETLİ ÇÖZÜMDÜR RUS LİDER PUTİN, SURİYE'DEKİ HMEYMİM HAVA ÜSSÜ'NDE ESAD'LA BULUŞTU PUTİN RUS ASKERLERİNİN BÜYÜK BÖLÜMÜNE SURİYE'DEN ÇEKİLME EMRİ VERDİ PUTİN: HMEYMİM VE TARTUS ÜSLERİNDEKİ ASKERİ VARLIĞIMIZ SÜRECEK PUTİN: TÜRKİYE VE İRAN İLE SURİYE'YE BARIŞI GETİRECEĞİMİZİ UMUYORUM PUTİN AKŞAM SAATLERİNDE DE ANKARA'YA GELECEK KILIÇDAROĞLU, İÇİŞLERİ BAKANI HAKKINDA 100 BİN TL'LİK TAZMİNAT DAVASI AÇTI FETÖ'NÜN MEDYA YAPILANMASI DAVASINDA SAVCI MÜTALAASINI VERDİ AHMET VE MEHMET ALTAN İLE NAZLI ILICAK'A AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET İSTENDİ İÇİŞLERİ: SON BİR HAFTA İÇERİSİNDE 7 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ ŞIRNAK'TAKİ OPERASYONDA MAYIN PATLAMASI SONUCU 1 ASKER ŞEHİT OLDU
Niğde'de yalnız yaşadığı evin penceresinden düşen Fransız kadın hayatını kaybetti. 19 Haziran 2017 Pazartesi
Fransız kadının şüpheli ölümü
Niğde'de yalnız yaşadığı evin penceresinden düşen Fransız kadın hayatını kaybetti.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Tarım Bilimleri Fakültesi'nde öğretim üyesi olan Yrd. Doç. Dr. Joanna Marie Cross, henüz bilinmeyen bir nedenle altıncı kattaki evinin penceresinden düştü.

Cross'un düştüğünü gören komşuları 112'ye haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan 47 yaşındaki kadın kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Düşmesinin intihar mı, kaza mı olduğu araştırılan Yrd. Doç. Dr. Joanna Marie Cross'un Ömer Halisdemir Üniversitesi'nde bir ay önce göreve başladığı, daha önce İnönü Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri bölümünde ders verdiği öğrenildi.

Agronomi (tarım bilimi) mezunu olan Cross, Genetik ve Biyoteknoloji üzerine yüksek lisans, Bahçe Bitkileri üzerine doktora yaptı. Fransa, Belçika ve Almanya'daki çeşitli üniversitelerde akademik çalışmalar yapan öğretim üyesini 2013'ten beri Türkiye'de olduğu öğrenildi.