Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
YENİ KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME YAYIMLANDI KHK İLE HELİKOPTER KAZASI SONRASI ALINACAK ÖNLEMLER DÜZENLENDİ HER YENİ YÜKSELTİ HARİTA GENEL KOMUTANLIĞI'NA BİLDİRİLECEK TERÖR ÖRGÜTÜ İLE BAĞLANTISI OLANLAR BİLİRKİŞİ YA DA ARABULUCU OLAMAYACAK BİTLİS TATVAN'DA OPERASYONDA YARALANAN 2 ASKER ŞEHİT OLDU, 1 ASKER YARALI TSK: ZAP'A DÜZENLENEN HAVA HAREKATINDA 3 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ TSK: VAN VE HAKKARİ'DE 3 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ TSK: 23 TÜRK PERSONEL VE 5 ZIRHLI ARAÇ KATAR'A İNTİKAL ETTİ CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN: AMACIMIZ TEHDİT OLUŞTURMAK DEĞİL ABD SAVUNMA BAKANI FİKRİ IŞIK'A YPG MEKTUBU GÖNDERDİ ABD'Lİ BAKAN: YPG'YE GÖNDERİLEN MALZEME LİSTESİ HER AY PAYLAŞILACAK ABD'Lİ BAKAN: DAEŞ YENİLİNCE YPG'DEN SİLAHLAR GERİ ALINACAK SÖZCÜ KALIN: ABD'NİN TÜRKİYE'YE GÜVENCE VERMESİ YETERLİ DEĞİL SURİYE'DE ÇATIŞMASIZLIK BÖLGELERİ CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN: İDLİB'E TÜRK VE RUS ASKERİ KONUŞLANABİLİR
Niğde'de yalnız yaşadığı evin penceresinden düşen Fransız kadın hayatını kaybetti. 19 Haziran 2017 Pazartesi
Fransız kadının şüpheli ölümü
Niğde'de yalnız yaşadığı evin penceresinden düşen Fransız kadın hayatını kaybetti.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Tarım Bilimleri Fakültesi'nde öğretim üyesi olan Yrd. Doç. Dr. Joanna Marie Cross, henüz bilinmeyen bir nedenle altıncı kattaki evinin penceresinden düştü.

Cross'un düştüğünü gören komşuları 112'ye haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan 47 yaşındaki kadın kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Düşmesinin intihar mı, kaza mı olduğu araştırılan Yrd. Doç. Dr. Joanna Marie Cross'un Ömer Halisdemir Üniversitesi'nde bir ay önce göreve başladığı, daha önce İnönü Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri bölümünde ders verdiği öğrenildi.

Agronomi (tarım bilimi) mezunu olan Cross, Genetik ve Biyoteknoloji üzerine yüksek lisans, Bahçe Bitkileri üzerine doktora yaptı. Fransa, Belçika ve Almanya'daki çeşitli üniversitelerde akademik çalışmalar yapan öğretim üyesini 2013'ten beri Türkiye'de olduğu öğrenildi.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
Ünlüler neden büyük ayakkabı giyer? 22 Haziran 2017 Perşembe, 09:38:55
'Enayi' dövmeli adam gözaltında 22 Haziran 2017 Perşembe, 01:12:08
Sevgilisi tutuklandı 22 Haziran 2017 Perşembe, 14:35:08