Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
TUNCELİ PÜLÜMÜR'DEKİ OPERASYONDA 8 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ ÖLDÜRÜLEN PKK'LILARDAN MURAT DAĞ YEŞİL LİSTEYLE ARANIYORDU BAŞBAKAN: BU BÖLGEDE, KUDÜS'TE YANLIŞ HESAP YAPANLAR SONUNDA PİŞMAN OLACAK KENT ÜNİVERSİTESİ: YAVUZ YILMAZ TEMPORAL LOP EPİLEPSİ TEDAVİSİ GÖRÜYORDU KENT ÜNİVERSİTESİ: YILMAZ'IN FELCE DOĞRU GİDEN KOMPLİKASYONLARI VARDI MESUT YILMAZ'IN OĞLU YAVUZ YILMAZ YARIN KANLICA'DA TOPRAĞA VERİLECEK BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM, YILMAZ AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU KASTAMONU'DA 50 İNŞAAT İŞÇİSİ GIDA ZEHİRLENMESİ SONUCU HASTANELİK OLDU RUSYA'DAN BİR HEYET KARLOV CİNAYETİ İÇİN SALI GÜNÜ ANKARA'YA GELECEK YÖK, YKS'DE TERCİH İÇİN KULLANILACAK PUAN TÜRÜ TABLOSUNU AÇIKLADI KUDÜS TASARISI HAFTA BAŞI BM GÜVENLİK KONSEYİ'NDE GÖRÜŞÜLECEK YUNAN BASINI:ATİNA'DA TUTUKLANAN 9 DHKP-C'Lİ ERDOĞAN'A SUİKAST PLANLIYORDU TÜRKİYE'DEN KAÇAN 33 KİŞİ YUNANİSTAN'DAN SİYASİ İLTİCA TALEP ETTİ DÜSSELDORF'A İSTANBUL'DAN GELEN YOLCULAR POLİS KÖPEKLERİNE ARATILDI FRANSA'DA BİR CAMİ RADİKALİZM GEREKÇESİYLE MAHKEME KARARIYLA KAPATILDI

Ece ÜnerEce Üner'in  sunduğu Enine Boyuna konukları ile gündemdeki en önemli gelişmeleri, tüm yönleriyle masaya yatırıyor

Perşembe 21:00

Ece Üner'in  sunduğu Enine Boyuna konukları ile gündemdeki en önemli gelişmeleri, tüm yönleriyle masaya yatırıyor

Enine Boyuna - 14 Eylül 2017 1. Bölüm (Kuzey Irak Referandumu)

Bir tarafta Kuzey Irak'taki bağımsızlık referandumu ve Kerkük meselesi, diğer tarafta Afrin ve İdlib'e yönelik operasyon ihtimalleri... Türkiye'nin yanı başında sular durulmak bilmiyor.

Barzani'nin liderliğindeki Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin 25 Eylül'de gerçekleştireceği bağımsızlık referandumu bölge dengelerini nasıl etkileyecek? Kerkük'ün de referandum kapsamına girmesi ne anlama geliyor ve Türkiye'nin tavrı ne olacak?

Prof. Dr. Hasan Köni, Doç. Dr. Vahap Coşkun, emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, gazeteci Çetiner Çetin ve Türkmeneli İşbirliği ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aslan ile konuşuldu. 

15 Eylül 2017 Cuma
DİĞER PROGRAMLAR
11:45 Gün Ortası
01:45 Enine Boyuna