Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
TSK, K.IRAK'TA PKK HEDEFLERİNİ VURDU 5 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ ERDOĞAN İLE BAHÇELİ TELEFON GÖRÜŞMESİNDE KUDÜS'Ü DEĞERLENDİRDİ ERDOĞAN: ÜÇ PARTİNİN İİT'NİN KARARINI DESTEKLEMESİ OLUMLU BAHÇELİ: DOĞU KUDÜS'ÜN FİLİSTİN'İN BAŞKENTİ OLARAK TANINMASI ÖNEMLİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YENİ İSTİHDAM TEŞVİKLERİNİ AÇIKLADI ERDOĞAN: 4740 TL'YE KADAR ÜCRETLER DE SİGORTA PRİMİ TEŞVİKİNE DAHİL OLACAK ERDOĞAN: MESLEKİ EĞİTİMİN İÇERİĞİ İŞVERENLERİN TALEBİNE GÖRE OLUŞTURULACAK ERDOĞAN: ARTI İKİ İSTİHDAM SAĞLANIRSA BÜYÜME ORANI GENİŞLER ERDOĞAN: 18-25 ARASI GENÇLER İŞE BAŞLASA DA YEŞİL PASAPORTUNU KULLANACAK KILIÇDAROĞLU: FİLİSTİN'DEKİ TÜRK BÜYÜKELÇİLİĞİ DOĞU KUDÜS'TE OLMALI BAHÇELİ: DİPLOMATİK MİSYONUMUZ D.KUDÜS'TE BÜYÜKELÇİLİK OLARAK ŞEKİLLENMELİ ÇAVUŞOĞLU: ABD'NİN KUDÜS KARARINDAN GERİ ADIM ATMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ ÇAVUŞOĞLU: S-400 SİSTEMLERİYLE İLGİLİ İMZALAR BU HAFTA ATILABİLİR BAHÇELİEVLER'DEKİ PATLAYICI YÜKLÜ MİNİBÜSLE İLGİLİ 10 KİŞİ GÖZALTINDA CENEVRE'DEKİ SURİYE GÖRÜŞMELERİ BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANDI

Ece ÜnerEce Üner'in  sunduğu Enine Boyuna konukları ile gündemdeki en önemli gelişmeleri, tüm yönleriyle masaya yatırıyor

Perşembe 21:00

Ece Üner'in  sunduğu Enine Boyuna konukları ile gündemdeki en önemli gelişmeleri, tüm yönleriyle masaya yatırıyor

Enine Boyuna - 14 Eylül 2017 1. Bölüm (Kuzey Irak Referandumu)

Bir tarafta Kuzey Irak'taki bağımsızlık referandumu ve Kerkük meselesi, diğer tarafta Afrin ve İdlib'e yönelik operasyon ihtimalleri... Türkiye'nin yanı başında sular durulmak bilmiyor.

Barzani'nin liderliğindeki Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin 25 Eylül'de gerçekleştireceği bağımsızlık referandumu bölge dengelerini nasıl etkileyecek? Kerkük'ün de referandum kapsamına girmesi ne anlama geliyor ve Türkiye'nin tavrı ne olacak?

Prof. Dr. Hasan Köni, Doç. Dr. Vahap Coşkun, emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, gazeteci Çetiner Çetin ve Türkmeneli İşbirliği ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aslan ile konuşuldu. 

15 Eylül 2017 Cuma
DİĞER PROGRAMLAR
11:45 Gün Ortası
01:45 Enine Boyuna