Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
MÜFTÜLERE NİKAH KIYMA YETKİSİ VEREN DÜZENLEME TBMM'DE KABUL EDİLDİ ERDOĞAN: IRAK'TA DÖKÜLEN HER KANIN SORUMLUSU BÖLGESEL YÖNETİMDİR ERDOĞAN: FIRSATÇILIK KOKAN ACELEYLE HAREKET EDENLER HESAP VERECEK ERDOĞAN: PKK GİBİ ELİ KANLI TERÖR ÖRGÜTÜNE ALAN AÇANLARA GÖZ YUMMAYACAĞIZ BAŞBAKAN: KERKÜK VE MUSUL'UN DEMOGRAFİK YAPISI ESKİ HALİNE GETİRİLMELİ DENİZ BAYKAL'IN TEDAVİSİ YOĞUN BAKIMDA DEVAM EDİYOR AÜ REKTÖRÜ: BAYKAL'IN DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR, BİLİNCİ KAPALI AÜ REKTÖRÜ: TOMOGRAFİ BULGULARINDA AZ DA OLSA İYİLEŞME VAR AK PARTİ'Lİ NİĞDE BELEDİYE BAŞKANI FARUK AKDOĞAN GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ BAŞBAKAN: LİSEYE GİRİŞTE YENİ SİSTEM BİR HAFTA İÇİNDE AÇIKLANACAK ÖSYM BAŞKANI: YKS İÇİN 23-24 HAZİRAN TARİHİ ÜZERİNDE DURUYORUZ ÖSYM BAŞKANI: 09.45 KURALI BU YIL KALDIRILDI SINAV 10.00'DA BAŞLAYACAK TÜRK VE ABD HEYETLERİ VİZE KRİZİNİN ÇÖZÜMÜ İÇİN ANKARA'DA BİR ARAYA GELDİ DIŞİŞLERİ KAYNAKLARI: VİZE KRİZİYLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER OLUMLU GEÇTİ DIŞİŞLERİ KAYNAKLARI: ORTAK ÇALIŞMA KOMİTESİ KURULMASI ELE ALINDI
Ece Üner

Ece Üner'in  sunduğu Enine Boyuna konukları ile gündemdeki en önemli gelişmeleri, tüm yönleriyle masaya yatırıyor
Pazartesi 21:00
Ece Üner'in  sunduğu Enine Boyuna konukları ile gündemdeki en önemli gelişmeleri, tüm yönleriyle masaya yatırıyor
Enine Boyuna - 14 Eylül 2017 1. Bölüm (Kuzey Irak Referandumu)

Bir tarafta Kuzey Irak'taki bağımsızlık referandumu ve Kerkük meselesi, diğer tarafta Afrin ve İdlib'e yönelik operasyon ihtimalleri... Türkiye'nin yanı başında sular durulmak bilmiyor.

Barzani'nin liderliğindeki Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin 25 Eylül'de gerçekleştireceği bağımsızlık referandumu bölge dengelerini nasıl etkileyecek? Kerkük'ün de referandum kapsamına girmesi ne anlama geliyor ve Türkiye'nin tavrı ne olacak?

Prof. Dr. Hasan Köni, Doç. Dr. Vahap Coşkun, emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, gazeteci Çetiner Çetin ve Türkmeneli İşbirliği ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aslan ile konuşuldu. 

15 Eylül 2017 Cuma
DİĞER PROGRAMLAR
11:45 Gün Ortası
01:30 Enine Boyuna