Yukarı Çık
Son Dakika :
ATATÜRK HAVALİMANI'NDA TERÖR... 3 CANLI BOMBANIN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ SALDIRIDA 42 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 239 KİŞİ YARALANDI. YARALILARDAN 41'İ YOĞUN BAKIMDA, 111'İ TABURCU EDİLDİ. 1 GÜNLÜK MİLLİ YAS İLAN EDİLDİ HAYATINI KAYBEDEN 42 KİŞİDEN 10'U YABANCI UYRUKLU, 3'Ü İSE ÇİFTE VATANDAŞ. ADLİ TIP'A GETİRİLEN CENAZELERDEN 40'ININ KİMLİK TESPİTİ YAPILDI. KİMLİĞİ BELİRLENEN CENAZELERDEN 23'Ü AİLELERİ TARAFINDAN TESLİM ALINDI ATATÜRK HAVALİMANI'NDA SALDIRI... SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİREN 3 CANLI BOMBANIN VÜCUT BÜTÜNLÜKLERİ BOZULDUĞU İÇİN KİMLİKLERİ BELİRLENEMEDİ. YABANCI OLABİLECEKLERİ BELİRTİLİYOR SAĞLIK BAKANLIĞI: ATATÜRK HAVALİMANI'NDAKİ SALDIRIDA YARALANANLARIN İSİM VE HASTANE BİLGİLERİNE SABİM'İN "184" NUMARALI HATTINDAN ULAŞILABİLİR www.haberturk.tv ATATÜRK HAVALİMANI'NDA TERÖR... BAŞBAKAN YILDIRIM: BİRKAÇ GÜN İÇİNDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANIR, CANLI BOMBALARIN KİMLİĞİ DAHİL AÇIKLANIR ATATÜRK HAVALİMANI'NDA TERÖR... BAŞBAKAN YILDIRIM: TERÖRİSTLER GÜVENLİKTEN GEÇEMEYİNCE ATEŞ AÇTILAR, GÜVENLİK ZAAFİYETİ YORUMLARINA İTİBAR EDİLMEMELİ ATATÜRK HAVALİMANI'NDA SALDIRI... BAŞBAKAN YILDIRIM: DELİLLER DAEŞ TERÖR ÖRGÜTÜNÜ GÖSTERİYOR, KOMŞULARIMIZLA NORMALLEŞME SÜRECİNİN BAŞLADIĞI BİR ANDA BU SALDIRININ OLMASI MANİDARDIR CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: ATATÜRK HAVALİMANI'NDAKİ BU SALDIRININ TERÖRLE MÜCADELE KONUSUNDA BİR MİLAT, BİR DÖNÜM NOKTASI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM ERDOĞAN-OBAMA GÖRÜŞMESİ... ABD BAŞKANI OBAMA TÜRKİYE-İSRAİL VE TÜRKİYE-RUSYA İLİŞKİLERİNİN NORMALLEŞTİRİLMESİ İÇİN ATILAN CESUR ADIMLAR NEDENİYLE TEBRİKLERİNİ İLETTİ. OBAMA: BU GELİŞMELER TERÖRLE MÜCADELEYİ GÜÇLENDİRECEK ABD DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI: BU TÜR SALDIRILAR, TERÖR BELASINA KARŞI KOYMADA TÜRK HÜKÜMETİYLE BİRLİKTE ÇALIŞMA KARARLILIĞIMIZI VE BÖLGEDE BARIŞI İÇİN ÇALIŞANLARA DESTEĞİMİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRECEKTİR NATO GENEL SEKRETERİ STOLTENBERG: TÜM NATO MÜTTEFİKLERİ, TÜRKİYE'YLE DAYANIŞMA İÇİNDE VE TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜYLE MÜCADELE KARARLILIĞIMIZ SÜRÜYOR ABD BAŞKANI OBAMA, İSTANBUL'DAKİ SALDIRI NEDENİYLE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I ARADI. OBAMA: TÜRK HALKIYLA BİRLİKTE DURUYORUZ. BU OLAYLARIN BİR DAHA YAŞANMAMASI İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ RUSYA DEVLET BAŞKANI PUTİN, ATATÜRK HAVALİMANI'NDAKİ SALDIRI NEDENİYLE TÜRK HALKINA TAZİYELERİNİ İLETTİ AB ÜLKELERİ BAŞTA OLMAK ÜZERE, İSRAİL, FİLİSTİN, AZERBAYCAN, PAKİSTAN, ENDONEZYA, SİNGAPUR, AVUSTRALYA, KANADA VE DAHA BİRÇOK ÜLKEDEN KINAMA MESAJLARI GELDİ
Cansu Canan Özgen

Habertürk'ün sevilen programı Öteki Gündem izleyicisiyle buluşuyor. Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizim, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.
Salı 23.00 - Cuma 21.00
Habertürk'ün sevilen programı Öteki Gündem izleyicisiyle buluşuyor. Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizim, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.
İNSANLARIN ALGILARI NASIL YÖNETİLİYOR...

İnsanların algıları nasıl yönetiliyor? Tek soru, tek cevap…

Cansu Canan soruyor, Prof. Dr. Canan Karatay, Prof. Dr. Mehmet Okuyan, Dr. Ramazan Kurtoğlu, Araştırmacı-Yazar Ertan Özyiğit, Yazar Yalçın Koçak, Akademisyen-Yazar Sefer Darıcı, Doç. Dr. Haşim Şahin ve Prof. Dr. Caner Taslaman yanıtlıyor.

 

28 Haziran 2016 Salı
İzlenme : 393
DİĞER PROGRAMLAR
14:00 Gün Ortası
01:15 Enine Boyuna