Yukarı Çık
Son Dakika :
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: İKİNCİ BİR TALİMATA KADAR SAKIN MEYDANLARI BOŞ BIRAKMAYIN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: İKİNCİ, ÜÇÜNCÜ ETAP DİYORLAR. NE KADAR ETABINIZ VARSA HEPSİYLE BERABER GELİN FETÖ/PDY SORUŞTURMALARI... BAŞBAKAN YILDIRIM: BUGÜN ARTIK TEMİZLİK GÜNÜDÜR. BU TEMİZLİK DE EN İYİ ŞEKİLDE YAPILMAKTADIR. TAMAMEN BU ŞEBEKELERİN DEVLET İÇERİSİNDEN TEMİZLENMESİ İÇİN DE NE GEREKİYORSA YAPILACAKTIR İÇİŞLERİ BAKANI ALA: JANDARMAYI KESİNLİKLE TAMAMEN İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLAYACAĞIZ. YENİ KURUMLAR OLABİLİR GÜÇ TEKELİNİ BÖLMEMİZ LAZIM, YETİŞTİRME ATAMA BİZDE OLACAK. 10 BİN 856 KİŞİNİN PASAPORTU İPTAL EDİLDİ FETÖ/PDY DARBE GİRİŞİMİ... ABD BAŞKANI OBAMA: ERDOĞAN'A SEÇİLMİŞ HÜKÜMETİ DESTEKLEDİĞİMİ SÖYLEDİM. ABD'NİN BU DARBE GİRİŞİMİNDEN ÖNCEDEN HABERDAR OLDUĞU İDDİASI TAMAMEN YANLIŞTIR GÜLEN İÇİN İADE TALEBİ... DIŞİŞLERİ VE ADALET BAKANI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ABD'YE GİDECEK www.haberturk.tv ORDUDA FETÖ/PDY SORUŞTURMASI... CUMHURBAŞKANLIĞI MUHAFIZ ALAYI'NDA 295 ASKER GÖZALTINA ALINDI ANKARA ADLİYESİNE GETİRİLEN, ARALARINDA KORGENERAL, TÜMGENERAL, TUĞGENERAL, ALBAY VE YARBAYLARIN DA BULUNDUĞU 202 ASKERİN SAVCILIK SORGUSU BİTTİ. ASKERLERDEN 169'U TUTUKLANDI, 33'Ü ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI FETÖ/PDY DARBE SORUŞTURMASI... TÜRKİYE GENELİNDE BUGÜNE KADAR GÖZALTINA ALINAN 125 GENERAL VE AMİRALDEN 123'Ü TUTUKLANIRKEN, BİR TÜMAMİRAL VE 3 TUĞGENERAL SERBEST BIRAKILDI ANKARA'DA ARALARINDA ESKİ ADALET AKADEMİSİ BAŞKANI HÜSEYİN YILDIRIM, ERGENEKON DAVASI'NIN ESKİ SAVCISI YARGITAY ÜYESİ MURAT YÖNDER İLE BAZI YARGITAY VE DANIŞTAY ÜYELERİNİN DE BULUNDUĞU 132 HAKİM VE SAVCI TUTUKLANDI SAYIŞTAY'DA FETÖ SORUŞTURMASI... 90'I HAKİM, 108 KİŞİYE GÖREVDEN EL ÇEKTİRİLDİ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'NCA, FETÖ'YE YAKIN 936'SI ÖZEL OKUL, 449'U ÖĞRENCİ YURDU, 284'Ü DİĞER ÖZEL KURUM OLMAK ÜZERE TOPLAM BİN 669 ÖZEL ÖĞRETİM KURUMUNUN KAPATILMASI SÜRECİ DEVAM EDİYOR EKONOMİ BAKANLIĞI'NDA ARALARINDA GENEL MÜDÜR YARDIMCILARI VE DAİRE BAŞKANLARININ DA BULUNDUĞU 15 PERSONEL AÇIĞA ALINDI KAMUDA FETÖ/PDY OPERASYONLARI...BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI'NDA 560 PERSONEL AÇIĞA ALINDI. AİLE BAKANLIĞI'NDA İSE GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILAN PERSONEL SAYISI 599'A YÜKSELDİ
Cansu Canan Özgen

Habertürk'ün sevilen programı Öteki Gündem izleyicisiyle buluşuyor. Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizim, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.
Salı 23.00 - Cuma 21.00
Habertürk'ün sevilen programı Öteki Gündem izleyicisiyle buluşuyor. Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizim, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.
İNSANLARIN ALGILARI NASIL YÖNETİLİYOR...

İnsanların algıları nasıl yönetiliyor? Tek soru, tek cevap…

Cansu Canan soruyor, Prof. Dr. Canan Karatay, Prof. Dr. Mehmet Okuyan, Dr. Ramazan Kurtoğlu, Araştırmacı-Yazar Ertan Özyiğit, Yazar Yalçın Koçak, Akademisyen-Yazar Sefer Darıcı, Doç. Dr. Haşim Şahin ve Prof. Dr. Caner Taslaman yanıtlıyor.

 

28 Haziran 2016 Salı
İzlenme : 1.686
DİĞER PROGRAMLAR
14:00 Gün Ortası
21:00 Enine Boyuna