Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
ERDOĞAN: ERBİL'İN ATTIĞI ADIM YANLIŞTIR, ABD DE BİZİMLE AYNI DÜŞÜNÜYOR ERDOĞAN: YPG'YE SİLAH SATIŞI VE TIRLARLA İLGİLİ TRUMP BİR ŞEY SÖYLEYEMİYOR BAŞBAKAN: REFERANDUMU GÖRELİM UYGULAMAYI PAYLAŞACAĞIZ BAŞBAKAN, "SINIR ÖTESİ OPERASYON MASADA MI?" SORUSUNU YANITLADI BAŞBAKAN: GAYET TABİİ, GÜVENLİK, SİYASİ VE EKONOMİK ADIMLAR GÜNDEMDE İBRAHİM KALIN: REFERANDUM İPTAL EDİLMEZSE CİDDİ SONUÇLARI OLACAK IRAK GENELKURMAY BAŞKANI OSMAN GANİMİ TÜRKİYE'YE GELDİ HABUR-SİLOPİ'DEKİ TATBİKATIN SEVİYESİ YÜKSELTİLDİ TSK: TATBİKATIN İKİNCİ SAFHASI İLAVE BİRLİKLERİN KATILIMI İLE SÜRÜYOR TSK, KUZEY IRAK'A HAVA HAREKATI DÜZENLEDİ, PKK HEDFLERİ VURULDU İÇİŞLERİ: SON 24 SAATTE 17 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ ERDOĞAN: FETÖ ELEBAŞISININ İADESİ İÇİN ABD'YE 85 KOLİ BELGE VERDİK ERDOĞAN: KİŞİSEL TASARRUFLARIYLA GÖNDEREBİLİRLER AMA YANAŞMIYORLAR SÖZCÜ GAZETESİ İNTERNET SİTESİ SORUMLUSU MEDİHA OLGUN TAHLİYE EDİLDİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI KADİR TOPBAŞ İSTİFA ETTİ
Didem Arslan Yılmaz

Türkiye'nin Nabzı'nda siyasetin ve sosyal hayatın sıcak gündemini masaya yatırıyor, Türkiye'yi Türkiye'ye soruyor 

Pazartesi - Çarşamba 20.00 / Cuma 22.00

Türkiye'nin Nabzı'nda siyasetin ve sosyal hayatın sıcak gündemini masaya yatırıyor, Türkiye'yi Türkiye'ye soruyor 

Türkiye'nin Nabzı - 20 Eylül 2017 1. Bölüm (FETÖ Operasyonları ve Davaları)

FETÖ operasyonları ve 15 Temmuz kanlı darbe girişimine ilişkin davalar sürerken, Türkiye FETÖ ile mücadelenin neresinde? Geçmişten bugüne cemaatlerin devletle nasıl bir ilişkisi oldu? Cemaatler devlet içinde neden ve nasıl örgütleniyor? FETÖ benzeri yapıların devlette bir daha yapılanma ihtimali var mı? Bunu önlemek için hangi önlemler alınmalı?

Didem Arslan Yılmaz sordu, AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, avukat İlkay Sezer, Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar, gazeteciler Nedim Şener ve Ferhat Ünlü değerlendirdi.

 

 

21 Eylül 2017 Perşembe
DİĞER PROGRAMLAR
11:45 Gün Ortası
22:00 Enine Boyuna