Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
BAŞBAKAN: K. IRAK REFERANDUMU GAYRİ MEŞRUDUR, YOK HÜKMÜNDEDİR BAŞBAKAN: REFERANDUMUN SONUÇLARINDAN IKBY BİRİNCİ DERECE SORUMLUDUR MECLİS'TEN GEÇEN IRAK-SURİYE TEZKERESİ RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI TSK'NIN IRAK SINIRINDAKİ TATBİKATINDA 2.SEVİYEYE GEÇİLDİ, ALAN GENİŞLEDİ KUZEY IRAK'TAKİ PKK KAMPLARI HAVA HAREKATI İLE VURULDU KARADENİZ'DEKİ GÖÇMEN FACİASINDA ÖLENLERİN SAYISI 23'E ÇIKTI, 3 KİŞİ KAYIP İSTANBUL FSM KÖPRÜSÜNDE BAKIM ÇALIŞMASI BAŞLADI,2 YÖNDE BİRER ŞERİT KAPALI TÜRKİYE'YE GETİRİLEN HERAKLES LAHDİ ANTALYA MÜZESİ'NDE ZİYARETE AÇILDI KUZEY IRAK BÖLGESEL YÖNETİMİ TEPKİLERE RAĞMEN YARIN REFERANDUMA GİDİYOR MESUD BARZANİ: ARTIK ÇOK GEÇ, SONUNDA ÖLÜM OLSA DA REFERANDUMA HAZIRIZ KYB'NİN KERKÜK TEMSİLCİLİĞİ REFERANDUMUN ERTELENMESİNİ İSTEDİ KERKÜK YAKINLARINDAKİ BOMBALI SALDIRIDA 4 PEŞMERGE ÖLDÜ TAHRAN'DAN ERBİL'E UÇUŞLAR BAĞDAT YÖNETİMİNİN TALEBİYLE DURDURULDU ALMANYA'DA BUGÜN 61,5 MİLYON SEÇMEN SANDIK BAŞINDA ANKETLERE GÖRE MERKEL LİDERLİĞİNDEKİ CDU YÜZDE 36 OY ORANIYLA ÖNDE
Didem Arslan Yılmaz

Türkiye'nin Nabzı'nda siyasetin ve sosyal hayatın sıcak gündemini masaya yatırıyor, Türkiye'yi Türkiye'ye soruyor 

Pazartesi - Çarşamba 20.00 / Cuma 22.00

Türkiye'nin Nabzı'nda siyasetin ve sosyal hayatın sıcak gündemini masaya yatırıyor, Türkiye'yi Türkiye'ye soruyor 

Türkiye'nin Nabzı - 20 Eylül 2017 1. Bölüm (FETÖ Operasyonları ve Davaları)

FETÖ operasyonları ve 15 Temmuz kanlı darbe girişimine ilişkin davalar sürerken, Türkiye FETÖ ile mücadelenin neresinde? Geçmişten bugüne cemaatlerin devletle nasıl bir ilişkisi oldu? Cemaatler devlet içinde neden ve nasıl örgütleniyor? FETÖ benzeri yapıların devlette bir daha yapılanma ihtimali var mı? Bunu önlemek için hangi önlemler alınmalı?

Didem Arslan Yılmaz sordu, AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, avukat İlkay Sezer, Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar, gazeteciler Nedim Şener ve Ferhat Ünlü değerlendirdi.

 

 

21 Eylül 2017 Perşembe
DİĞER PROGRAMLAR
11:45 Gün Ortası
22:00 Enine Boyuna