Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
GENELKURMAY BAŞKANI ORG. HULUSİ AKAR ABD'YE GİTTİ AKAR "ŞİDDET YANLISI ÖRGÜTLERLE MÜCADELE" KONFERANSINA KATILACAK VAN'IN BAŞKALE İLÇESİNDE ÇIKAN ÇATIŞMADA 1 ASKER ŞEHİT OLDU HAKKARİ VE VAN'DA DÜZENLENEN HAVA HAREKATLARINDA 8 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 2023 GENÇLİK ŞURASI'NDA KONUŞTU ERDOĞAN: NEREDE BİZE YÖNELİK TACİZ VARSA BİR GECE ANSIZIN VURABİLİRİZ AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI'NDA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI 3,5 SAAT SÜREN TOPLANTIYA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA KATILDI ADALET BAKANI GÜL: ABD METİN TOPUZ'UN TELEFONUNUN İADESİNİ İSTEDİ ADALET BAKANI: ABD HEYETİ İLE KOMİTE KURULMASI İÇİN PRENSİPTE ANLAŞILDI ADALET BAKANI GÜL: TEK TİP KIYAFET İÇİN KANUN ÇIKARMAK GEREKİYOR ADALET BAKANI:ÖKSÜZ'ÜN YAKALANMASI İÇİN ALMANYA'YA BİR BAŞVURU DAHA OLACAK ŞIRNAK'TAKİ MADEN OCAĞI GÖÇÜĞÜNDE HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 8'E ÇIKTI BAŞBAKAN YARDIMCISI ÇAVUŞOĞLU: İSTİFALARLA İLGİLİ SÜREÇTE BİR SIKINTI YOK A.Ü. REKTÖRÜ: BAYKAL'IN BEYİN FONKSİYONLARI GÜNDEN GÜNE İYİYE GİDİYOR
Senem Toluay Ilgaz

Türkiye'nin sıcak gündemine dair haberler, canlı yayınlarla son dakika haberleri Habertürk TV'de
Haftaiçi her gün 15.00 - Cumartesi 21.00
Türkiye'nin sıcak gündemine dair haberler, canlı yayınlarla son dakika haberleri Habertürk TV'de
Habertürk Gündem - 21 Ekim 2017 1. Bölüm (İstifası İstenen AK Partili Belediye Başkanları)

Ankara, Bursa, Balıkesir.... istifası istenen AK Partili Belediye Başkanları ne yapacak? İstifalar neden istendi, 2019 hesapları nasıl şekilleniyor? AK Partideki değişim süreci devam ederken, muhalefet kanadında ne oluyor? Irak ve Suriye'deki gelişmeler, başta vize krizi olmak üzere ABD ile yaşanan sorunlar siyasete nasıl yansıyor?  Seçmen bugün ne düşünüyor, 2019'dan ne bekliyor?

Senem Toluay Ilgaz soruyor, AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, Araştırma Şirketi Başkanları İbrahim Uslu ve Murat Sarı, Gazeteciler Nihal Bengisu Karaca, Gürkan Hacır ve Metin Özkan yanıtlıyor.

 

22 Ekim 2017 Pazar
DİĞER PROGRAMLAR
11:45 Gün Ortası
01:30 Enine Boyuna