Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
TSK, K.IRAK'TA PKK HEDEFLERİNİ VURDU 5 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ ERDOĞAN İLE BAHÇELİ TELEFON GÖRÜŞMESİNDE KUDÜS'Ü DEĞERLENDİRDİ ERDOĞAN: ÜÇ PARTİNİN İİT'NİN KARARINI DESTEKLEMESİ OLUMLU BAHÇELİ: DOĞU KUDÜS'ÜN FİLİSTİN'İN BAŞKENTİ OLARAK TANINMASI ÖNEMLİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YENİ İSTİHDAM TEŞVİKLERİNİ AÇIKLADI ERDOĞAN: 4740 TL'YE KADAR ÜCRETLER DE SİGORTA PRİMİ TEŞVİKİNE DAHİL OLACAK ERDOĞAN: MESLEKİ EĞİTİMİN İÇERİĞİ İŞVERENLERİN TALEBİNE GÖRE OLUŞTURULACAK ERDOĞAN: ARTI İKİ İSTİHDAM SAĞLANIRSA BÜYÜME ORANI GENİŞLER ERDOĞAN: 18-25 ARASI GENÇLER İŞE BAŞLASA DA YEŞİL PASAPORTUNU KULLANACAK KILIÇDAROĞLU: FİLİSTİN'DEKİ TÜRK BÜYÜKELÇİLİĞİ DOĞU KUDÜS'TE OLMALI BAHÇELİ: DİPLOMATİK MİSYONUMUZ D.KUDÜS'TE BÜYÜKELÇİLİK OLARAK ŞEKİLLENMELİ ÇAVUŞOĞLU: ABD'NİN KUDÜS KARARINDAN GERİ ADIM ATMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ ÇAVUŞOĞLU: S-400 SİSTEMLERİYLE İLGİLİ İMZALAR BU HAFTA ATILABİLİR BAHÇELİEVLER'DEKİ PATLAYICI YÜKLÜ MİNİBÜSLE İLGİLİ 10 KİŞİ GÖZALTINDA CENEVRE'DEKİ SURİYE GÖRÜŞMELERİ BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANDI

Serfiraz ErgunSerfiraz Ergun'un hazırlayıp sunduğu Aktüalite'de alanında başarılı isimler ile keyifli röportajlar ekrana geliyor. Programda haftanın en önemli moda, stil, seyahat ve yeme-içme haberleri izleyici ile buluşuyor.

Cumartesi 14.15

Serfiraz Ergun'un hazırlayıp sunduğu Aktüalite'de alanında başarılı isimler ile keyifli röportajlar ekrana geliyor. Programda haftanın en önemli moda, stil, seyahat ve yeme-içme haberleri izleyici ile buluşuyor.

Aktüalite - 4 Kasım 2017

Aktüalite bu hafta, güncel sanatçı ve akademisyen Ferhat Özgür'ün Balat'taki The Pill galerisinde sergilediği ''Hayvan Çiftliği'' sergisini geziyor. Sergi, George Orwell'in masalı "Animal Farm"dan esinlenerek demokrasiden hayvan ve insan haklarına, kentsel dönüşümden kimlik arayışlarına kadar farklı konulara gönderme yapıyor. Sanatçı tedavülden kalkan seçim sandıklarını kullanarak oluşturduğu eserinde sosyal sınıf farklarını anlatan bir hayvan çiftliği yaratıyor.

Aktüalite'nin ikinci bölümünde ise bu yıl Sakıp Sabancı Müzesi'nde üçüncüsü düzenlenen "Yedi" yemek konferansı yer alıyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen konuşmacı, araştırmacı, şef, gastronomi uzmanı, çevre ve sivil toplumun önde gelen isimleri, düşünce liderleri ve basın mensuplarını, özellikle de yeme içmeyi bir zevk haline getirenleri buluşturan etkinliğin bu yıl ki teması "Yok Olma".

 

04 Kasım 2017 Cumartesi
DİĞER PROGRAMLAR
11:45 Gün Ortası
01:45 Enine Boyuna