Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
İSMAİL KAHRAMAN 289 OYLA YENİDEN MECLİS BAŞKANI SEÇİLDİ BOZDAĞ: TÜRKİYE NATO'NUN SAYGIN BİR ÜYESİ, KATKIYA DEVAM EDECEK BOZDAĞ: SARRAF DAVASINDA SANIKLAR TÜRKİYE'YE İFTİRAYA ZORLANIYOR BOZDAĞ: RIZA SARRAF DAVASI TÜRKİYE'YE DÖNÜK AÇIK BİR KUMPASTIR ABD'DEKİ RIZA SARRAF DAVASININ İLK DURUŞMASI 4 ARALIK'A ERTELENDİ ANKARA'DA FETÖ'DEN İHRAÇ EDİLEN 107 ÖĞRETMEN İÇİN GÖZALTI KARARI VERİLDİ HATAY VE ŞIRNAK'TAKİ OPERASYONLARDA 4 PKK'LI ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ PKK/PYD İDLİB'DE TSK GÖZLEM NOKTASINA HAVAN TOPLARIYLA SALDIRDI MİLLİ SAVUNMA BAKANI CANİKLİ: ŞEHİT YOK, OLAYI İNCELİYORUZ AK PARTİ YSK'NIN YAPISINDA DEĞİŞİKLİK ÖNGÖREN YASA TEKLİFİ HAZIRLADI MİLLİ EĞİTİM BAKANI: ETKİN ÖĞRETİM İÇİN DERS SÜRELERİNİ AZALTMALIYIZ MARMARA BÖLGESİ'NDE SOĞUK HAVA ETKİLİ OLUYOR, TRAKYA'DA KAR VAR OLUMSUZ HAVA KOŞULLARI MARMARA'DA DENİZ ULAŞIMINI AKSATIYOR İDO VE BUDO'NUN BAZI DIŞ HAT SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ ABD, KUZEY KORE'Yİ 'TERÖRE DESTEK VEREN DEVLETLER' LİSTESİNE EKLEDİ

Serfiraz ErgunSerfiraz Ergun'un hazırlayıp sunduğu Aktüalite'de alanında başarılı isimler ile keyifli röportajlar ekrana geliyor. Programda haftanın en önemli moda, stil, seyahat ve yeme-içme haberleri izleyici ile buluşuyor.

Cumartesi 14.15

Serfiraz Ergun'un hazırlayıp sunduğu Aktüalite'de alanında başarılı isimler ile keyifli röportajlar ekrana geliyor. Programda haftanın en önemli moda, stil, seyahat ve yeme-içme haberleri izleyici ile buluşuyor.

Aktüalite - 4 Kasım 2017

Aktüalite bu hafta, güncel sanatçı ve akademisyen Ferhat Özgür'ün Balat'taki The Pill galerisinde sergilediği ''Hayvan Çiftliği'' sergisini geziyor. Sergi, George Orwell'in masalı "Animal Farm"dan esinlenerek demokrasiden hayvan ve insan haklarına, kentsel dönüşümden kimlik arayışlarına kadar farklı konulara gönderme yapıyor. Sanatçı tedavülden kalkan seçim sandıklarını kullanarak oluşturduğu eserinde sosyal sınıf farklarını anlatan bir hayvan çiftliği yaratıyor.

Aktüalite'nin ikinci bölümünde ise bu yıl Sakıp Sabancı Müzesi'nde üçüncüsü düzenlenen "Yedi" yemek konferansı yer alıyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen konuşmacı, araştırmacı, şef, gastronomi uzmanı, çevre ve sivil toplumun önde gelen isimleri, düşünce liderleri ve basın mensuplarını, özellikle de yeme içmeyi bir zevk haline getirenleri buluşturan etkinliğin bu yıl ki teması "Yok Olma".

 

04 Kasım 2017 Cumartesi
DİĞER PROGRAMLAR
11:45 Gün Ortası
01:30 Enine Boyuna