Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
ERDOĞAN: ERBİL'İN ATTIĞI ADIM YANLIŞTIR, ABD DE BİZİMLE AYNI DÜŞÜNÜYOR ERDOĞAN: YPG'YE SİLAH SATIŞI VE TIRLARLA İLGİLİ TRUMP BİR ŞEY SÖYLEYEMİYOR BAŞBAKAN: REFERANDUMU GÖRELİM UYGULAMAYI PAYLAŞACAĞIZ BAŞBAKAN, "SINIR ÖTESİ OPERASYON MASADA MI?" SORUSUNU YANITLADI BAŞBAKAN: GAYET TABİİ, GÜVENLİK, SİYASİ VE EKONOMİK ADIMLAR GÜNDEMDE İBRAHİM KALIN: REFERANDUM İPTAL EDİLMEZSE CİDDİ SONUÇLARI OLACAK IRAK GENELKURMAY BAŞKANI OSMAN GANİMİ TÜRKİYE'YE GELDİ HABUR-SİLOPİ'DEKİ TATBİKATIN SEVİYESİ YÜKSELTİLDİ TSK: TATBİKATIN İKİNCİ SAFHASI İLAVE BİRLİKLERİN KATILIMI İLE SÜRÜYOR TSK, KUZEY IRAK'A HAVA HAREKATI DÜZENLEDİ, PKK HEDFLERİ VURULDU İÇİŞLERİ: SON 24 SAATTE 17 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ ERDOĞAN: FETÖ ELEBAŞISININ İADESİ İÇİN ABD'YE 85 KOLİ BELGE VERDİK ERDOĞAN: KİŞİSEL TASARRUFLARIYLA GÖNDEREBİLİRLER AMA YANAŞMIYORLAR SÖZCÜ GAZETESİ İNTERNET SİTESİ SORUMLUSU MEDİHA OLGUN TAHLİYE EDİLDİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI KADİR TOPBAŞ İSTİFA ETTİ
19 Haziran 2017 Pazartesi

Airport - 18 Haziran 2017

Havacılık sektörüne 160 milyon dolarlık yurt dışı yatırımı geldi. Fransız havalimanı işletmecisi ADP Grubu, Akfen'in TAV Havalimanları'ndaki yüzde 8.12'lik hissesini almak için anlaştı. Bu yatırımla havacılıkta neler değişecek?

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği - IATA'nın 73’ncü yıllık zirvesi, Meksika’nın ünlü tatil merkezi Cancun’da yapıldı. Airport ekibinin de izlediği zirveden dünya havacılığın etkileyecek yeni gelişmeler neler oldu?

Güntay Şimşek’in konuğu, valizler için akıllı kılıf geliştiren mühendis ve gezgin işadamı Volkan Yılmazer oluyor. Bagaj kaybı problemini ortadan kaldırmak üzere geliştirilen akıllı valiz kılıfı, hangi özellikleriyle öne çıkıyor.

Programın uçuş rotasındaysa; sessiz sokakları, yemyeşil çehresi, şehre hayat veren Elbe Nehri ve köklü tarihsel birikimiyle Otto'nun şehri Magdeburg ile Martin Luther'in şehri Wittenberg yer alıyor.