Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
ERDOĞAN, PUTİN VE RUHANİ SURİYE GÜNDEMİYLE SOÇİ'DE BULUŞTU ERDOĞAN: TERÖR UNSURLARININ SÜREÇTEN DIŞLANMASI ÖNCELİĞİMİZ ERDOĞAN: AFRİN'DEKİ OLUMSUZLUKLARIN DA GİDERİLMESİ GEREK ERDOĞAN: BAŞARI REJİM VE MUHALEFETİN TUTUMUNA BAĞLI ERDOĞAN: KALICI VE MUTEBER ÇÖZÜM İÇİN TÜM TARAFLAR KATKI SUNMALI PUTİN: SURİYE'DE SİYASİ ÇÖZÜM İÇİN YENİ BİR AŞAMAYA GELDİK PUTİN: TÜM KESİMLERİN KATILACAĞI KONGRE İÇİN MUTABIK KALDIK PUTİN: KONGREDE YENİ ANAYASA VE DEVLETİN YAPISI KONUŞULACAK RUHANİ: SURİYE'DE SİYASİ ÇÖZÜM İÇİN ZEMİN HAZIRLANIYOR RUHANİ: TERÖRİSTLER HERKES İÇİN TEHLİKE YARATIYOR ERDOĞAN: BATI HASTALIKLI UNSURLARINI İSLAM ÜLKELERİNE İHRAÇ EDİYOR ERDOĞAN: MÜSLÜMANLAR ONLARA BİÇİLEN ROLÜ SORGUSUZ SUALSİZ KABUL EDEMEZ BAŞBAKAN YILDIRIM ABD'DEKİ SARRAF DAVASIYLA İLGİLİ KONUŞTU BAŞBAKAN: DAVA MESNETSİZ SÖYLENTİLERE, YALANLARA DAYANMAKTA BAŞBAKAN: ÜLKEMİZ ALEYHİNE İFADE VERMEYE ZORLANIYORLAR
19 Haziran 2017 Pazartesi

Airport - 18 Haziran 2017

Havacılık sektörüne 160 milyon dolarlık yurt dışı yatırımı geldi. Fransız havalimanı işletmecisi ADP Grubu, Akfen'in TAV Havalimanları'ndaki yüzde 8.12'lik hissesini almak için anlaştı. Bu yatırımla havacılıkta neler değişecek?

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği - IATA'nın 73’ncü yıllık zirvesi, Meksika’nın ünlü tatil merkezi Cancun’da yapıldı. Airport ekibinin de izlediği zirveden dünya havacılığın etkileyecek yeni gelişmeler neler oldu?

Güntay Şimşek’in konuğu, valizler için akıllı kılıf geliştiren mühendis ve gezgin işadamı Volkan Yılmazer oluyor. Bagaj kaybı problemini ortadan kaldırmak üzere geliştirilen akıllı valiz kılıfı, hangi özellikleriyle öne çıkıyor.

Programın uçuş rotasındaysa; sessiz sokakları, yemyeşil çehresi, şehre hayat veren Elbe Nehri ve köklü tarihsel birikimiyle Otto'nun şehri Magdeburg ile Martin Luther'in şehri Wittenberg yer alıyor.