Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
ERDOĞAN, PUTİN VE RUHANİ SURİYE GÜNDEMİYLE SOÇİ'DE BULUŞTU ERDOĞAN: TERÖR UNSURLARININ SÜREÇTEN DIŞLANMASI ÖNCELİĞİMİZ ERDOĞAN: AFRİN'DEKİ OLUMSUZLUKLARIN DA GİDERİLMESİ GEREK ERDOĞAN: BAŞARI REJİM VE MUHALEFETİN TUTUMUNA BAĞLI ERDOĞAN: KALICI VE MUTEBER ÇÖZÜM İÇİN TÜM TARAFLAR KATKI SUNMALI PUTİN: SURİYE'DE SİYASİ ÇÖZÜM İÇİN YENİ BİR AŞAMAYA GELDİK PUTİN: TÜM KESİMLERİN KATILACAĞI KONGRE İÇİN MUTABIK KALDIK PUTİN: KONGREDE YENİ ANAYASA VE DEVLETİN YAPISI KONUŞULACAK RUHANİ: SURİYE'DE SİYASİ ÇÖZÜM İÇİN ZEMİN HAZIRLANIYOR RUHANİ: TERÖRİSTLER HERKES İÇİN TEHLİKE YARATIYOR ERDOĞAN: BATI HASTALIKLI UNSURLARINI İSLAM ÜLKELERİNE İHRAÇ EDİYOR ERDOĞAN: MÜSLÜMANLAR ONLARA BİÇİLEN ROLÜ SORGUSUZ SUALSİZ KABUL EDEMEZ BAŞBAKAN YILDIRIM ABD'DEKİ SARRAF DAVASIYLA İLGİLİ KONUŞTU BAŞBAKAN: DAVA MESNETSİZ SÖYLENTİLERE, YALANLARA DAYANMAKTA BAŞBAKAN: ÜLKEMİZ ALEYHİNE İFADE VERMEYE ZORLANIYORLAR
02 Temmuz 2017 Pazar

Airport - 2 Temmuz 2017

Airport’ta bu hafta Türkiye’nin yerli ve milli uçak yapma vizyonu mercek altına alınıyor. Güntay Şimşek, THY Teknik AŞ Genel Müdür Danışmanı ve uçak mühendisi Halil Tokel’i konuk ediyor. “Türkiye'nin havacılık ve savunma sanayi projeleri geçmişte neden yarım kaldı? Bugüne gelinen noktada hangi ürünler imal ediliyor? Yerli ve milli uçak yapmak mümkün mü?” sorularına yanıt aranıyor.

Airport’ta ayrıca uçak yolcusunun oluşturduğu atıklar ele alınıyor. Havada üretilen bu atıklarla sektör nasıl mücadele ediyor? Hangi önlemler alınıyor? Havadaki atıkların akıbeti ne oluyor?

Airbus’ın dünyanın en büyük yolcu uçağı A380’i yenileme kararı alması Airport’ta ekrana geliyor. A380 Plus ismini taşıyan yeni modelde ne gibi farklılıklar var? Büyük uçakların nasıl bir gelecek bekliyor?