Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KÖRFEZ TURU SONRASI ANKARA'DA AÇIKLAMA YAPTI ERDOĞAN: İSTİKRAR VE GÜVEN AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR ADIM OLDU ERDOĞAN: İSRAİL TUTUMUYLA TÜM BÖLGEYE ZARAR VERİYOR ERDOĞAN: İSRAİL ATTIĞI ADIMLARLA YANLIŞA VE YALNIZLIĞA GİDİYOR ERDOĞAN: S-400'LERİN ALIMIYLA İLGİLİ GÖRÜŞMELER BÜYÜK ÖLÇÜDE BİTTİ BAŞBAKAN YILDIRIM BAŞKANLIĞINDAKİ BAKANLAR KURULU 12 SAAT SÜRDÜ 65. HÜKÜMETİN YENİ SÖZCÜSÜ BAŞBAKAN YARDIMCISI BEKİR BOZDAĞ OLDU BAŞBAKAN YARDIMCILARININ YENİ GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU MGK, MİT, TMSF, TOKİ, TÜRKİYE VARLIK FONU DOĞRUDAN BAŞBAKAN'A BAĞLANDI EKONOMİ KOORDİNASYONU VE BANKALAR MEHMET ŞİMŞEK'E BAĞLANDI DİYANET İŞLERİ, TRT, ANADOLU AJANSI BEKİR BOZDAĞ'A BAĞLANDI RTÜK, ATATÜRK DİL VE TARİH KURUMU FİKRİ IŞIK'A BAĞLI OLACAK AFAD VE YATIRIM AJANSI RECEP AKDAĞ'A BAĞLI OLACAK MEDENİYETLER İTTİFAKI PROJESİ VE VAKIFLAR HAKAN ÇAVUŞOĞLU'NA BAĞLANDI İÇİŞLERİ: 1 HAFTADA BİN 119 OPERASYONDA 43 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
05 Haziran 2017 Pazartesi

Airport - 4 Haziran 2017

Yiyecek-içecek şirketi BTA, İstanbul'un dışında Dubai'de de üretim tesis kuracak. 8 ülkedeki 16 havalimanında hizmet sunan şirket 318 olan nokta sayısını 5 yılda ikiye katlamayı hedefliyor. Detaylar Airport’ta ekrana geliyor.

Güntay Şimşek’in konuğu aynı zamanda pilot olan işadamı Volkan Çakmakçı oluyor. İş seyahatlerine kendi uçağıyla giden Çakmakçı, pilot olma sürecini ve genel havacılığın Türkiye'deki son durumunu anlatıyor.

Programın uçuş rotasındaysa; kahvesi ve her daim yağan yağmuru, daracık sokakları, İspanyol, Fransız ve İtalyan etkisiyle inşa edilmiş yapılarıyla Kolombiya'nın başkenti Bogota yer alıyor.