Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
ERDOĞAN, PUTİN VE RUHANİ SURİYE GÜNDEMİYLE SOÇİ'DE BULUŞTU ERDOĞAN: TERÖR UNSURLARININ SÜREÇTEN DIŞLANMASI ÖNCELİĞİMİZ ERDOĞAN: AFRİN'DEKİ OLUMSUZLUKLARIN DA GİDERİLMESİ GEREK ERDOĞAN: BAŞARI REJİM VE MUHALEFETİN TUTUMUNA BAĞLI ERDOĞAN: KALICI VE MUTEBER ÇÖZÜM İÇİN TÜM TARAFLAR KATKI SUNMALI PUTİN: SURİYE'DE SİYASİ ÇÖZÜM İÇİN YENİ BİR AŞAMAYA GELDİK PUTİN: TÜM KESİMLERİN KATILACAĞI KONGRE İÇİN MUTABIK KALDIK PUTİN: KONGREDE YENİ ANAYASA VE DEVLETİN YAPISI KONUŞULACAK RUHANİ: SURİYE'DE SİYASİ ÇÖZÜM İÇİN ZEMİN HAZIRLANIYOR RUHANİ: TERÖRİSTLER HERKES İÇİN TEHLİKE YARATIYOR ERDOĞAN: BATI HASTALIKLI UNSURLARINI İSLAM ÜLKELERİNE İHRAÇ EDİYOR ERDOĞAN: MÜSLÜMANLAR ONLARA BİÇİLEN ROLÜ SORGUSUZ SUALSİZ KABUL EDEMEZ BAŞBAKAN YILDIRIM ABD'DEKİ SARRAF DAVASIYLA İLGİLİ KONUŞTU BAŞBAKAN: DAVA MESNETSİZ SÖYLENTİLERE, YALANLARA DAYANMAKTA BAŞBAKAN: ÜLKEMİZ ALEYHİNE İFADE VERMEYE ZORLANIYORLAR
05 Haziran 2017 Pazartesi

Airport - 4 Haziran 2017

Yiyecek-içecek şirketi BTA, İstanbul'un dışında Dubai'de de üretim tesis kuracak. 8 ülkedeki 16 havalimanında hizmet sunan şirket 318 olan nokta sayısını 5 yılda ikiye katlamayı hedefliyor. Detaylar Airport’ta ekrana geliyor.

Güntay Şimşek’in konuğu aynı zamanda pilot olan işadamı Volkan Çakmakçı oluyor. İş seyahatlerine kendi uçağıyla giden Çakmakçı, pilot olma sürecini ve genel havacılığın Türkiye'deki son durumunu anlatıyor.

Programın uçuş rotasındaysa; kahvesi ve her daim yağan yağmuru, daracık sokakları, İspanyol, Fransız ve İtalyan etkisiyle inşa edilmiş yapılarıyla Kolombiya'nın başkenti Bogota yer alıyor.