Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
ERDOĞAN: ERBİL'İN ATTIĞI ADIM YANLIŞTIR, ABD DE BİZİMLE AYNI DÜŞÜNÜYOR ERDOĞAN: YPG'YE SİLAH SATIŞI VE TIRLARLA İLGİLİ TRUMP BİR ŞEY SÖYLEYEMİYOR BAŞBAKAN: REFERANDUMU GÖRELİM UYGULAMAYI PAYLAŞACAĞIZ BAŞBAKAN, "SINIR ÖTESİ OPERASYON MASADA MI?" SORUSUNU YANITLADI BAŞBAKAN: GAYET TABİİ, GÜVENLİK, SİYASİ VE EKONOMİK ADIMLAR GÜNDEMDE İBRAHİM KALIN: REFERANDUM İPTAL EDİLMEZSE CİDDİ SONUÇLARI OLACAK IRAK GENELKURMAY BAŞKANI OSMAN GANİMİ TÜRKİYE'YE GELDİ HABUR-SİLOPİ'DEKİ TATBİKATIN SEVİYESİ YÜKSELTİLDİ TSK: TATBİKATIN İKİNCİ SAFHASI İLAVE BİRLİKLERİN KATILIMI İLE SÜRÜYOR TSK, KUZEY IRAK'A HAVA HAREKATI DÜZENLEDİ, PKK HEDFLERİ VURULDU İÇİŞLERİ: SON 24 SAATTE 17 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ ERDOĞAN: FETÖ ELEBAŞISININ İADESİ İÇİN ABD'YE 85 KOLİ BELGE VERDİK ERDOĞAN: KİŞİSEL TASARRUFLARIYLA GÖNDEREBİLİRLER AMA YANAŞMIYORLAR SÖZCÜ GAZETESİ İNTERNET SİTESİ SORUMLUSU MEDİHA OLGUN TAHLİYE EDİLDİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI KADİR TOPBAŞ İSTİFA ETTİ
05 Haziran 2017 Pazartesi

Airport - 4 Haziran 2017

Yiyecek-içecek şirketi BTA, İstanbul'un dışında Dubai'de de üretim tesis kuracak. 8 ülkedeki 16 havalimanında hizmet sunan şirket 318 olan nokta sayısını 5 yılda ikiye katlamayı hedefliyor. Detaylar Airport’ta ekrana geliyor.

Güntay Şimşek’in konuğu aynı zamanda pilot olan işadamı Volkan Çakmakçı oluyor. İş seyahatlerine kendi uçağıyla giden Çakmakçı, pilot olma sürecini ve genel havacılığın Türkiye'deki son durumunu anlatıyor.

Programın uçuş rotasındaysa; kahvesi ve her daim yağan yağmuru, daracık sokakları, İspanyol, Fransız ve İtalyan etkisiyle inşa edilmiş yapılarıyla Kolombiya'nın başkenti Bogota yer alıyor.