Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
ERDOĞAN, PUTİN VE RUHANİ SURİYE GÜNDEMİYLE SOÇİ'DE BULUŞTU ERDOĞAN: TERÖR UNSURLARININ SÜREÇTEN DIŞLANMASI ÖNCELİĞİMİZ ERDOĞAN: AFRİN'DEKİ OLUMSUZLUKLARIN DA GİDERİLMESİ GEREK ERDOĞAN: BAŞARI REJİM VE MUHALEFETİN TUTUMUNA BAĞLI ERDOĞAN: KALICI VE MUTEBER ÇÖZÜM İÇİN TÜM TARAFLAR KATKI SUNMALI PUTİN: SURİYE'DE SİYASİ ÇÖZÜM İÇİN YENİ BİR AŞAMAYA GELDİK PUTİN: TÜM KESİMLERİN KATILACAĞI KONGRE İÇİN MUTABIK KALDIK PUTİN: KONGREDE YENİ ANAYASA VE DEVLETİN YAPISI KONUŞULACAK RUHANİ: SURİYE'DE SİYASİ ÇÖZÜM İÇİN ZEMİN HAZIRLANIYOR RUHANİ: TERÖRİSTLER HERKES İÇİN TEHLİKE YARATIYOR ERDOĞAN: BATI HASTALIKLI UNSURLARINI İSLAM ÜLKELERİNE İHRAÇ EDİYOR ERDOĞAN: MÜSLÜMANLAR ONLARA BİÇİLEN ROLÜ SORGUSUZ SUALSİZ KABUL EDEMEZ BAŞBAKAN YILDIRIM ABD'DEKİ SARRAF DAVASIYLA İLGİLİ KONUŞTU BAŞBAKAN: DAVA MESNETSİZ SÖYLENTİLERE, YALANLARA DAYANMAKTA BAŞBAKAN: ÜLKEMİZ ALEYHİNE İFADE VERMEYE ZORLANIYORLAR
09 Temmuz 2017 Pazar

Airport - 9 Temmuz 2017

Airport, dünyanın en kötü uçak modellerini araştırıyor.

Yolcuların seyahat planı yaparken gözettiği kriterlerden biri de havalimanı aktarmaları. En iyi havalimanı alt yapısına sahip olan, en kolay ve en hızlı bağlantılı uçuş veren ülkeler Airport’ta sizleri bekliyor.

Güntay Şimşek’in konuğu Kaan Havacılık Yönetim Kurulu Başkanı Ferda Yıldız oluyor. Başaran Holding bünyesindeki şirket ABD'li iş jeti Gulfstream'ın Türkiye temsilciliğini nasıl aldı? Onlarca milyon dolarlık jetler nasıl satılıyor? Ferda Yıldız, Kaan Havacılık'ın stratejilerini ve hedeflerini anlatıyor?

Programın uçuş rotasındaysa; en yakınımızdaki güzel şehirlerden birine, yemyeşil parkları, plajları, sıcak ve sempatik insanların yaşadığı Karadeniz’in öteki yakasındaki liman kenti Odessa yer alıyor.