Yukarı Çık
GÜCÜ ÖZGÜRLÜĞÜNDE
SON DAKİKA :
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KÖRFEZ TURU SONRASI ANKARA'DA AÇIKLAMA YAPTI ERDOĞAN: İSTİKRAR VE GÜVEN AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR ADIM OLDU ERDOĞAN: İSRAİL TUTUMUYLA TÜM BÖLGEYE ZARAR VERİYOR ERDOĞAN: İSRAİL ATTIĞI ADIMLARLA YANLIŞA VE YALNIZLIĞA GİDİYOR ERDOĞAN: S-400'LERİN ALIMIYLA İLGİLİ GÖRÜŞMELER BÜYÜK ÖLÇÜDE BİTTİ BAŞBAKAN YILDIRIM BAŞKANLIĞINDAKİ BAKANLAR KURULU 12 SAAT SÜRDÜ 65. HÜKÜMETİN YENİ SÖZCÜSÜ BAŞBAKAN YARDIMCISI BEKİR BOZDAĞ OLDU BAŞBAKAN YARDIMCILARININ YENİ GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU MGK, MİT, TMSF, TOKİ, TÜRKİYE VARLIK FONU DOĞRUDAN BAŞBAKAN'A BAĞLANDI EKONOMİ KOORDİNASYONU VE BANKALAR MEHMET ŞİMŞEK'E BAĞLANDI DİYANET İŞLERİ, TRT, ANADOLU AJANSI BEKİR BOZDAĞ'A BAĞLANDI RTÜK, ATATÜRK DİL VE TARİH KURUMU FİKRİ IŞIK'A BAĞLI OLACAK AFAD VE YATIRIM AJANSI RECEP AKDAĞ'A BAĞLI OLACAK MEDENİYETLER İTTİFAKI PROJESİ VE VAKIFLAR HAKAN ÇAVUŞOĞLU'NA BAĞLANDI İÇİŞLERİ: 1 HAFTADA BİN 119 OPERASYONDA 43 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
09 Temmuz 2017 Pazar

Airport - 9 Temmuz 2017

Airport, dünyanın en kötü uçak modellerini araştırıyor.

Yolcuların seyahat planı yaparken gözettiği kriterlerden biri de havalimanı aktarmaları. En iyi havalimanı alt yapısına sahip olan, en kolay ve en hızlı bağlantılı uçuş veren ülkeler Airport’ta sizleri bekliyor.

Güntay Şimşek’in konuğu Kaan Havacılık Yönetim Kurulu Başkanı Ferda Yıldız oluyor. Başaran Holding bünyesindeki şirket ABD'li iş jeti Gulfstream'ın Türkiye temsilciliğini nasıl aldı? Onlarca milyon dolarlık jetler nasıl satılıyor? Ferda Yıldız, Kaan Havacılık'ın stratejilerini ve hedeflerini anlatıyor?

Programın uçuş rotasındaysa; en yakınımızdaki güzel şehirlerden birine, yemyeşil parkları, plajları, sıcak ve sempatik insanların yaşadığı Karadeniz’in öteki yakasındaki liman kenti Odessa yer alıyor.